Дитяча технічна творчість – це можливість ознайомитися з цікавим світом техніки, а також здійснити свої евристичні винаходи, власноруч сконструйовані моделі та пристрої.

Герої улюблених казок, будинки, транспортні засоби зі звичайного паперу!

Перші кроки до пізнання та розуміння світу техніки, спроби власної творчої діяльності вихованці роблять у гуртках початкового технічного моделювання.

Засвоївши метод конструювання з паперу, вихованці вчаться виготовляти різні моделі транспортної техніки, ігри-атракціони, будують архітектурні споруди в гуртках технічного моделювання з елементами інженерного конструювання.

Що може бути цікавішим, ніж виготовлення власноруч моделі літака. На заняттях гуртків авіамоделювання в процесі виготовлення моделі вихованці ознайомлюються з конструкцією літального апарата, його аеродинамічними характеристиками, призначенням вузлів і деталей. Багато часу відводиться тренувальним запускам моделей та участі в змаганнях.

Гурток "Авіамодельний"

/Files/images/чайка_2013.jpg/Files/images/2018_2019/DSCN2097.JPG

Керівник: Шабат Анатолій Васильович
Гурток "Перукарське мистецтво"

Керівник гуртка Качан Інна Іванівна

Професія перукаря – це мистецтво, яке допомагає реалізувати свій потенціал.

Перукар – це художник, психолог і довірена особа. Цей фах чудовий тим, що майстер дарує радість людям. Змінювати людей, робити їх красивими, піднімати настрій – покликання перукарів. Догляд за своєю зовнішністю ціле мистецтво, якому навчають у центрі позашкільної роботи «Мрія» в гуртку «Перукарське мистецтво».

Гурток існує з 2000 року керівником якого є Качан Інна Іванівна. Кожного року один або декілька гуртківців продовжують навчатися за спеціальністю «Перукар-модельєр» в коледжах та Вузах міста Києва. За шістнадцять років випустилось дуже багато учнів із них вперше були хлопці Качур Віктор та Олійник Володимир. Також багато гуртківців-випускників відкрили свій особистий бізнес у сфері перукарства. Кожна вдала робота нашого вихованця це заслуга керівника гуртка помножена на старанність гуртківця, його бажання досягти вершин майстерності.

/Files/images/2018_2019/DSCN2171.JPG/Files/images/2018_2019/DSCN8980.JPG/Files/images/2018_2019/DSCN0851.JPG


Фотогурток "Фото ART"

Керівник гуртка Пащук Тетяна Григорівна

Фотографія є найбільш поширеним і популярним видом мистецтва серед учнівської молоді.

Заняття у гуртках фотоаматорів розвивають розумові здібності учнів, поглиблюють їх технічні знання та вміння, привчають до самостійності, виховують допитливість та естетичні смаки, формують навички гуртківців для майбутньої роботи в різних жанрах фотографії.


/Files/images/2018_2019/DSCN4195.JPG/Files/images/2018_2019/DSCN4219.JPG/Files/images/2018_2019/IMG_20181119_122729.jpgКiлькiсть переглядiв: 410

Коментарi