Робота гуртків декоративно-ужиткового мистецтва тісно пов’язана з українським народним мистецтвом, відомими промислами й ремеслами – вишивкою, бісероплетінням, писанкарством, ліпленням. Заняття в гуртках спонукають дітей до творчості, розвивають їхні інтереси, творчі здібності, навички.
Це мистецтво краси, фантазії, естетичної наснаги, мистецтво мудрого декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини.

Творче об'єднання "Берегиня"

/Files/images/P1310516.JPG

Керівник: Нестернко Тетяна Яківна


Студія образотворчого, декоративно - прикладного мистецтва та пісочної анімації "Палітра"

В студії діти молодшого та середнього шкільного віку навчаються малювати фарбами і піском, ліпити із солоного тіста та глини, виготовляють лялькі-мотанки та цікаві поробки, знайомляться з історію мистецтва та роботами видатних художників. Гуртківці мають нагоду відвідувати майстер-класи з пісочної анімації, Фейс-арту , акватипії і монотипії, оволодівають технікою малювання аквареллю та гуашшю. Заняття в гуртку проводяться в кабінеті 234 центру позашкільної роботи «Мрія».

/Files/images/DSCN2751.JPG

/Files/images/TEqh4hX8V_I.jpg

/Files/images/IMG_2503.JPG

Керівник Хоменко Ольга Олексіївна

Гурток "Українська народна вишивка"

Ганжа Лариса Олексіївна- керівник гуртка "Українська народна вишивка". Закінчила Переяслав Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди. Працюю керівником гуртка з 2007 року.

Важаю, що кожна дитина талановита, що в ній можна розвинути почуття прекрасного, навчити створювати маленькі шедеври власними руками. Програма гуртка "Українська народна вишивка" розрахована на 7 років навчання (початковий, основний, вищий рівень).В гуртку навчається чотирі групи вихованців. На початковому рівні 2 години двічі на тиждень.

На основному та вищому 3 години двічі на тиждень. Займаючись в гуртку діти знайомляться та вивчають багато технік української народної вишивки та техніку вишивання бісером. Вивчають історію та розвиток української вишивки.Знайомляться з історією виникнення українського рушника з народними традиціями та обрядами повязані з рушником.

Споконвіку українці шанували одяг, а особливо вишиту сорочку. На заняття нашого гуртка діти вчать особливості та значення вишитої сорочки її орнаменти, колористику. Вихованці постійно вдосконалюють свої знання, беруть активну участь та займають призові місця в районних, обласних та Всеукраїнських виставках- конкурсах. Вивчення і опанування дітьми української народної вишивки має велике значення. Вишивка- це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, це своєрідний духовний оберіг.

/Files/images/2017_2018/DSCN5018.JPG /Files/images/DSCN8856.JPG

Керівник Ганжа Лариса Олексіївна

Студія "Kid`s look"

/Files/images/DSCN5157.JPG/Files/images/2017_2018/IMG-aca70fc3904034b2bc18d3007059da82-V.jpg

Керівник Макарова Ганна Василівна
Гурток "Українська національна кухня"

В гуртку "Українська національна кухня" навчається 3 групи дітей початкового та основного рівня навчання та одна група - секції МАН. Вік гуртківців 8 - 14 років. Діти знайомляться з історією розвитку української кухні, її традиціями, обрядами та народними святами. На заняттях гуртківці навчаються готувати українські страви традиційної та сучасної української кухні; проводяться конкурсні програми. вікторини, ігри та бесіди з дітьми. Велика увага приділяється патріотичному вихованню гуртківців.

/Files/images/DSCN0915.jpg/Files/images/2017_2018/DSCN1101.JPG

Керівник Жунь Алла Леонідівна
Гурток" Прикрась свій дім"

Гурток «Прикрась свій дім» розпочав свою діяльність у 2007 році. У програмі гуртка бісероплетіння і аплікація паперовими стрічками – «квілінг». На заняттях гуртка вихованці виготовляють цікаві картини, привітальні листівки в техніці «квілінг». Також діти плетуть різні квіти, дерева із бісеру. В кабінеті є постійно діюча виставка дитячих робіт, яка час від часу поновлюється новими роботами.

В колективі займаються діти віком від 6 до 14 років. Гурток працює: понеділок, вівторок, четвер, п’ятницю з 13-30 до 18-00.

/Files/images/2017_2018/в рамку.JPG/Files/images/DSCN1114.JPG
/Files/images/Гурток.jpg/Files/images/2017_2018/DSCN9789.JPG
/Files/images/запрошую.jpg

Керівник Ювченко Наталія Валеріївна
Гурток "Креативне рукоділля"

Гурток "Креатине рукоділля" розпочав свою роботу в ЦПР "Мрія" у 2019 році, заняття відвідують дівчатка і хлопчики молодшого та середнього шкільного віку, є і дошкільнята. Дні занять гуртка: понеділок, вівторок, середа, п'ятниця, субота. На заняттях гуртка діти навчаються виготовляти іграшки з різних матеріалів, обереги,ляльки - мотанки, аплікаційні роботи, композиції з круп і сипучих матеріалів, квіти канзаші, сувеніри. Заняття в гуртку дають можливість розкрити, розвинути творчі здібності, займатися улюбленою справою.

/Files/images/DSCN0122.JPG

Керівник Дорошенко Інна Миколаївна

Кiлькiсть переглядiв: 578

Коментарi