Навчання лідерів

2018-03-14

/Files/images/2017_2018/DSCN3685.JPG

14 березня 2018 року на базі Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» відбувся другий районний збір лідерів органів учнівського самоврядування, депутатів районної ради учнівського самоврядування Баришівщини «Альянс» з метою обміну досвідом з питань організації діяльності органів самоврядування, підготовки до виборів керівного складу РРУС «Альянс», всебічного розвитку у вихованців лідерських та організаторських здібностей.

На збір прибуло 40 дітей - лідерів із 22 навчальних закладів Баришівського району. Перед початком роботи до всіх присутніх дітей – лідерів з вітальним словом звернулась завідуюча районним методичним кабінетом, координатор учнівського самоврядування в районі, засновниця РРУС «Альянс» Оксана Володимирівна Загорулько.

В ході збору детально ознайомилися з методикою проведення виборчої кампанії, написанням передвиборчих програм кандидатів на посаду голови районної ради, визначили функції керівного складу та вчилися працювати у мікрогрупах над створенням іміджу лідера, його команди.

Т. Пащук, методист центру, координатор РРУС «Альянс»

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi